Hooldus

Päiksepaneelide hooldus:

Regulaarne jälgimine: Teostame regulaarseid kontrollkäike teie päikesepaneelidele, jälgides nende jõudlust ja seisukorda. See võimaldab meil varakult tuvastada võimalikke probleeme ja neid ennetavalt lahendada.

Puhastamine ja hooldus: Eemaldame tolmu, mustuse ja muud saasteained, mis võivad päikesepaneelide efektiivsust vähendada. Samuti teostame vajadusel hooldustöid, et tagada nende pikaajaline vastupidavus.

 

Inverterite hooldus:

Töö jälgimine: Jälgime teie inverterite tööd pidevalt, et tagada, et nad töötaksid optimaalselt ja muudaksid päikesepaneelide toodetud energia kasutuskõlblikuks.

Kiire sekkumine: Kui tuvastame inverterites mingeid häireid või jõudluse langust, teostame kiireid parandustöid või vajadusel asendame seadmed uutega.

Akupankade hooldus:

Regulaarne jälgimine ja testimine: Teie energiasalvestussüsteemi töökindluse tagamiseks teostame regulaarseid teste ja jälgime selle jõudlust.

Süsteemi optimeerimine: Vajadusel teostame süsteemi uuendusi ja optimeerimist, et tagada, et teie akupank oleks alati valmis kasutamiseks, olenemata ilmastikuoludest.


Autolaadijate hooldus:

Süsteemi kontroll: Teostame põhjalikke kontrollkäike teie autolaadijatele, et tagada nende sujuv ja efektiivne toimimine.

Tarkvarauuendused: Värskendame ja uuendame laadimisseadmete tarkvara vastavalt vajadusele, et tagada nende tipptasemel jõudlus.

Meie eesmärk on pakkuda teile täielikku meelerahu, teades, et teie päikeseenergia süsteem on alati heas korras ja valmis teie energiavajaduste rahuldamiseks.

Võta ühendust meiega